г.Николаев ул. Чкалова, 45а

тел. 093-977-66-44

050-493-61-16

Email: advocat.mk@ukr.net

свидетельство № 533 от 16.03.2009 ,

выд. Николаевской областной КДКА

Новости
Негласні слідчі дії для слідчого — «золоте дно», яке адвокат здатен перетворити в пекло 17 января 2016 г.

Валерій Колесник: Зобов’язати оперативні підрозділи зберігати технічні засоби, які були використані під час проведення однієї негласної слідчої дії, і не давати більше можливості працювати з ними до вироку суду - неможливо.

Правозащитники об адвокатской монополии: Мы будем первой страной, где корпоративные интересы пролоббированы в Конституции 15 января 2016 г.

В Украине на конституционном уровне могут быть закреплены корпоративные интересы адвокатуры.

Адвокат може захищати клієнта за допомогою ЗМІ - ЄСПЛ 6 мая 2015 г.

Європейський суд з прав людини вважає, що адвокат повинен мати можливість звертати увагу громадськості на недоліки правосуддя

 

ВС зробив висновок щодо права на викуп орендованої будівлі 5 мая 2015 г.

Позов, предметом якого є встановлення права на викуп орендованої будівлі та передання відповідних прав щодо неї, не може бути розглянуто за правилами КАС. До такого висновку дійшов ВСУ в постанові від 10 березня 2015 року №21-547а14, текст якої друкує "Закон і Бізнес"

 

Коли адвокату варто напроситися на допит до слідчого 1 мая 2015 г.

Закон не дозволяє правоохоронцям допитувати адвоката як свідка, позбавляючи його таким чином можливості здійснювати захист свого клієнта. Втім, слідчі не гребують погрозами захисникам приводом у разі їх нез’явлення на виклик. Та чи завжди правнику варто оскаржувати такі дії

 

Вопрос-ответ

Воспользовавшись формой обратной связи на этой странице или в разделе "Контакты" Вы можете задать свой вопрос и получить консультацию адвоката бесплатно. Или можете ознакомится с уже имеющимися консультациями на вопросы посетителей сайта.

Татьяна 23 октября 2013 г.

У мужа внебрачный ребенок. Все имущество былокуплено мной до брака.На что могут предендовать этот ребенок и его мать? Спасибо.

Адвокат: 23 октября 2013 г.

Все имущество преобретенное до брака является Вашей личной собственностью и разделу не подлежит. То есть Ваш муж ни на что претендовать не может. Его ребенок, и тем более мать ребенка, воообще к Вашему имуществу не имеют никакого отношения.

Страниц: 7

Оставить вопрос:

 
 
 
 
 
Обновить изображение